• patrycja@gorewearpolska.pl
  • +48 512 459 224
  • 10:00 - 18:00

O nas

Together we #alwaysevolve

Ciężko pracujemy aby sprawić by nasi konsumenci byli zawsze uśmiechnięci. Zapewniamy stroje, rady oraz inspirację aby pomóc im rozwijać swoje pasje.

D.H.

Ludzie są rdzeniem wszystkiego, co robimy.

Od innowacyjnych tkanin po projekty produktów, z którymi współpracują zawodowi sportowcy oraz oddani rowerzyści i biegacze, aby opracować funkcjonalną odzież, która ustanawia nowe standardy w zakresie komfortu i ochrony.

Każdy produkt GORE® jest wynikiem tej współpracy. Efektem integralnej współpracy z światowej sławy sportowcami takimi jak Fabian Cancellara ze Szwajcarii.

Czterokrotny mistrz świata z dwoma złotymi medalami olimpijskimi. Nieustająca determinacja Fabiana do osiągania niemożliwego sprawiła, że zapisał się w kartach historii sportu jako jeden z najlepszych rowerzystów wyścigowych na świecie.

Istnieje wspólne zobowiązanie do ciągłego doskonalenia, które istnieje w naszych produktach, w każdym szczególe i przez każdy prototyp, aż osiągniemy najlepsze, co możemy uzyskać.

Potem idziemy dalej.

Lisa Mehl uosabia tę postawę. 27-letnia lekkoatletka robi spore zamieszanie na arenie biegowej i jest w najlepszej formie, aby znaleźć się na samym szczycie wraz z naszymi produktami.Współpracujemy ze sportowcami, którzy konsekwentnie podejmują wyzwanie przekraczania granic tego co możliwe. To dlatego Yoann Stuck z Francji jest częścią naszego zespołu. Yoann zmienił swoje życie od mężczyzny, który nie znał dystansu maratonu, do światowej klasy biegacza terenowego.

Jeśli chodzi o najnowocześniejszych sportowców, nie ma wielu, którzy pasują do definicji bardziej trafnie niż Simon Gegenheimer.

Wicemistrz świata, Simon jest profesjonalnym kolarzem górskim, który uosabia oddanie wymagane do odniesienia sukcesu.

Razem zawsze ewoluujemy.

#alwaysevolve

Get inspired.