• patrycja@gorewearpolska.pl
  • +48 512 459 224
  • 10:00 - 18:00

Struktura kolekcji

Pracując w połączeniu z ludzkim ciałem i technologią, nasi projektanci tworzą produkty, które opanowują elementy poprzez optymalizację, komfort, oddychalność, lekkość, ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, izolację i wszechstronność.

Nasze produkty ucieleśniają nasze zaangażowanie w innowacje zrodzone ze zrozumienia specyficznych potrzeb sportowców. Poprzez to tworzymy wysoce funkcjonalne produkty z wykorzystaniem najlepszych na świecie technologii tkanin GORE®.

C – Cycling

R – Runnig

M – Multi-sport (Niezbędny zestaw dla wszystkich sportowców, zaprojektowany z wykorzystaniem zaawansowanej technologii do wielu zastosowań sportowych.)

7 – Expert – Produkty o specyficznych cechach sportowych: kształcie, formie i dopasowaniu zaprojektowane dla wymagających.

5 – Advanced – Produkty zaprojektowane z zoptymalizowanymi sportowymi cechami: kształtem, formą i dopasowaniem z dodatkową wszechstronnością.

3 – Active – Produkty zaprojektowane z uwzględnieniem specyficznych dla sportu cech, kształtu, formy i dopasowania oraz większej wszechstronności pod względem funkcjonalności.