• patrycja@gorewearpolska.pl
  • +48 512 459 224
  • 10:00 - 18:00

Technologia GORE-TEX

Nowe produkty GORE-TEX® Active z technologią SHAKEDRY mają zewnętrzną powierzchnię, która odpycha wodę. Są to najlżejsze i najbardziej oddychające produkty GORE-TEX® dostępne na rynku. Nowy produkt jest również wytrzymały, wodoodporny, wiatroszczelny, wyjątkowo lekki i zapewnia komfort noszenia w szerokim zakresie warunków pogodowych.

Odzież wykonana z tkanin GORE-TEX® jest trwale wodoodporna i wiatroodporna, w połączeniu z optymalną oddychalnością – trwałe produkty, które maksymalizują ochronę i komfort dla użytkownika.

Ubrania zaprojektowane z tkaniny GORE-TEX® Pro są zbudowane dla zmaksymalizowania wytrzymałości i są idealne do ekstremalnego i długiego użytkowania.

Ubrania wykonane z tkanin aktywnych GORE-TEX® Active zostały stworzone z myślą o ekstremalnej oddychalności i idealnie nadają się do wykonywania aerobowych, codziennych czynności.

Produkty GORE-TEX PACLITE PLUS Odzież zaprojektowana w NOWYCH produktach GORE-TEX PACLITE Plus została stworzona, aby zapewnić wysoce wydajną wodoodporną, wiatroodporną i oddychającą powłokę z niezrównanym połączeniem trwałej ochrony i komfortu noszenia w lekkiej, pakowalnej, technicznej powłoce.